NAŠA PONUKA

APARTMENTS LIPTOV CITY*** 

domáci komfort za výbornú cenu !

 

Apartmány Liptov City*** sú oveľa väčšie ako bežné izby v hoteloch, alebo v penziónoch - už od 36 m2 aj s komfortným balkónovým posedením. Pozrite si  kompletné vybavenie apartmánov aj s našimi bonusmi pre vás. Doterajší spokojní naši klienti už viackrát ocenili aj náš vernostný klub IGOJA FAMILY APARTMENTS , ktorý je k dispozícii aj pre vás už po prvej návšteve apartmánov. 

 

APARTMENTS LIPTOV CITY*** 

raňajky, obed, alebo večera vo vlastnej kuchyni !

 

Chcete ušetriť za stravu ? Pripravujete si jedlo podľa vlastných predstáv ? Alebo chcete mať iba možnosť využiť chladničku a kuchyňu ak to bude treba ? V bežných izbách v hoteloch, alebo v penziónoch to nie je možné. Apartmány Liptov CIty vám to vo svojich kompletne vybavených kuchynkách umožnia.

 

APARTMENTS LIPTOV CITY*** 

jedinečný kontakt ubytovania s relaxom !

 

Ak sa stal vašou skvelou voľbou pobyt na malebnom Liptove, tak všetky atrakcie Liptova máte z Apartments Liptov City iba v okruhu 25 km. Región Liptova sľubuje mnoho zážitov v lete i v zime pre jednotlivcov i pre rodiny. 

 


Ak vás predošlé riadky zaujali,
presvedčte sa o výhodnej cenovej ponuke,
vyberte si termín vášho pobytu,
a potom už len jednoducho využite formulár pre rezerváciu.
 
Ak sa budete chcieť o nás niečo dozvedieť, pozrite si rubriku O nás, alebo nás kedykoľvek kontaktujte.
 
 
 

APARTMENTS LIPTOV CITY*** 

poďakovanie na záver !

Veľmi nás teší vaša doterajšia vysoká spokojnosť s našimi službami. Sme veľmi radi, že i vďaka vám patríme už dlhodobo ku obľúbeným ubytovaniam na Liptove i v Tatrách.
 
 

Viac